Archiwum 2013 / 2014

21.05.2014r. Warsztaty w Muzeum Schoena

Dzieci z oddzia逝 Ob po raz kolejny 21.05.2014 odwiedzi造 muzeum Schoena i wzi窸y udzia w warsztatach plastycznych. Tym razem na zaj璚iach dzieci robi造 ozdoby z filcu dla swoich mam z okazji zbli瘸j帷ego si ich 鈍i皻a. Powsta這 wiele ciekawych i pi瘯nych ozd鏏, kt鏎e mamy na pewno b璠 nosi jak najdro窺z bi簑teri.

-6-

15.05.2014r. "Raz, dwa, trzy licz ja i liczysz Ty"

W dniu 15.05.2014r. nasi najm這dsi z grupy Oa i Ob brali udzia w V edycji Mini Olimpiady Matematycznej "Raz, dwa,trzy licz ja i liczysz Ty". Wsp鏊nie z dzie熤i ze Szko造 Nr42 i PM52 dzieci rywalizowa造 w ciekawych konkurencjach matematycznych. By豉 zabawa przy muzyce, uk豉danie figur geometrycznych wed逝g okre郵onego wzoru. Najwi璚ej emocji wzbudzi這 zadanie "Telefon dotykowy" podczas, kt鏎ej dzieci mia造 odgadn望 figur geometryczn rysowan na ich plecach przez koleg z zespo造. Wszystkie dzieci 鈍ietnie radzi造 sobie podczas konkurencji. Na koniec zespo這we liczenie punkt闚 dostarczy這 naszym dzieciom dodatkowych wra瞠. Dzieci z naszej szko造 zaj窸y I miejsce. Na koniec spotkania wszystkie dzieci otrzyma造 pami徠kowe dyplomy, nagrody i s這dki pocz瘰tunek.

-6-   -7-   -8-   -9-

02.04.2014r. Warsztaty w Muzeum Schoena - „Pisanka wielkanocna”

Dzieci z oddzia逝 Ob 21.05.2014 odwiedzi造 muzeum Schoena i wzi窸y udzia w warsztatach plastycznych - „Pisanka wielkanocna”.

-6-

31.03.2014r. Warsztaty w Muzeum Schoena - „Malowanie na ceramice”

Dnia 31.03.2014r. dzieci z oddzia逝 Ob odwiedzi造 muzeum Schoena i wzi窸y udzia w warsztatach plastycznych - „Malowanie na ceramice”.

Dorota St瘼ie i Monika Wilk

-6-  -7-  -8-  -9-

18.02.2014r. Bal Karnawa這wy

Dnia 18.02.2014r. w naszej szkole odby si bal karnawa這wy dla dzieci z oddzia堯w przedszkolnych. Zaproszono na bal go軼i z zaprzyja幡ionego O鈔odka Wsparcia dla Os鏏 Niepe軟osprawnych. Dzieci przebra造 si w postacie z bajek, film闚 dla dzieci, kresk闚ek. Stroje by造 pi瘯ne, a ma豉 sala gimnastyczna sta豉 si ba郾iowa sal balow. By造 ta鎍e, konkursy, pl御y, zabawy ruchowe, a dla dodania energii s這dki pocz瘰tunek. Pocz瘰tunek dla go軼i i dzieci przygotowali Rodzice. Wszystkim, kt鏎zy pomogli w organizacji balu serdecznie dzi瘯ujemy: pani Ewie, panu Markowi, panu Zdzis豉wowi, babci i mamom. Zapraszamy za rok.

Dorota St瘼ie i Monika Wilk

-6-  -7-  -8-  -9-  -10-  -11-  -12-

17.01.2014r. Dzie Babci i Dziadka

W dniu 17.01.2014 w naszej szkole odby豉 si uroczysto嗆 z okazji Dnia Babci i Dziadka. Nasi najm這dsi przygotowali dla nich wspania造 program artystyczny. By造 recytowane wiersze, 酥iewane pi瘯nie piosenki, wyst瘼 taneczny jak r闚nie konkursy dla Dziadk闚 i Babci. Nasi go軼ie mieli za zadanie mi璠zy innymi zje嗆 p帷zka na czas, u這篡 najwy窺z wie輳 z klock闚 czy udekorowa tort. Wszystkie dzieci na zako鎍zenie za酥iewa造 swoim najbli窺zym STO LAT!! Ale to nie by koniec niespodzianek. W salach czeka na Nich jeszcze s這dki pocz瘰tunek (przygotowany przez rodzic闚) i prezenty od wnuk闚.

Monika Wilk wych. 0b

08.11.2013r. Akcja - „好iadanie daje moc”

8 listopada 2013 Oddzia造 przedszkolne Oa i Ob bra造 udzia w akcji „好iadanie daje moc”. Podczas akcji dzieci przygotowywa dla siebie smaczne 郾iadanko. Wycina造 z gazet produkty, kt鏎e powinny si znale潭 codziennie na talerzu podczas porannego posi趾u. Prace plastyczne dzieci zosta造 wystawione w holu szkolnym.

02.10.2013r. Wizyta w Urz璠zie Pocztowym w D帳rowie G鏎niczej

W dniu 25 pa寮ziernika 2013 odby豉 si wycieczka oddzia堯w "0a" i "0b" do D帳rowy G鏎niczej. Dzieci zwiedza造 Urz康 Pocztowy i Urz康 Miasta. Podczas wizyty na poczcie dzieci mia造 mo磧iwo嗆 przyjrzenia si z bliska pracy urz璠nik闚 poczty, schowa si w skrzynce na listy, a nawet w豉snor璚znie ostemplowa list. Dzi瘯i zaanga穎waniu i uprzejmo軼i mamy Arkadiusza F.dzieci mog造 zwiedzi gmach Urz璠u Miasta D帳rowy G鏎niczej. Podziwia造 widok z tarasu urz璠u, siedzia造 na fotelach radnych w Sali Sesyjnej. Dzieci mog造 r闚nie zajrze do gabinetu Pana Prezydenta miasta gdzie czeka豉 na nich s這dka niespodzianka.

Monika Wilk wych. 0b

11.10.2013r. Wizyta w O鈔odku wsparcia w Sosnowcu

Dnia 11.10 2013r. oddzia 0a i 0b by z wizyt w O鈔odku Wsparcia w Sosnowcu u os鏏 niepe軟osprawnych. Zostali鄉y zaproszeni na 安i皻o Pieczonego Ziemniaka. Wsp鏊nie z podopiecznymi pani Magdaleny Zykiert (dyrektor o鈔odka) grillowali鄉y, lepili鄉y w glinie, bawili鄉y si, grali鄉y w pi趾, skakali鄉y na trampolinie i karmili鄉y k霩ki. Dopisa豉 nam wspania豉 pogoda. Zaprosili鄉y nowych znajomych na Andrzejki do naszej szko造

Dorota St瘼ie wych.0a