AKCJA LISTY DLA ZIEMI

2014/2015r.

Listy dla Ziemi

W dniach 22- 29 kwietnia 2015r. nasza szko豉 kolejny raz bierze udzia w Og鏊nopolskiej Akcji „Listy dla Ziemi” organizowanej przez Fundacj Ekologiczn Arka. Uczniowie b璠 na lekcjach przyrody dyskutowa na temat ilo軼i produkowanych przez nas odpad闚 i mo磧iwo軼i ich zmniejszenia. Nast瘼nie uczniowie napisz do doros造ch listy, w kt鏎ych b璠 ich edukowa i namawia do proekologicznych dzia豉. Najciekawsze listy zostan wyr騜nione i odczytane na forum klas.

Organizator: Violetta Kluczewska-Madeja

2013/2014r.

Listy dla Ziemi

W roku szkolnym 2013/2014 uczniowie przystapili ponownie do pisania list闚. Poni瞠j zosta這 przedstawione sprawozdanie z relizacji tego projektu edukacyjnego.

7.05.2014

Fundacja ekologiczna Arka
Sprawozdanie z akcji „Listy dla Ziemi”

Nasza szko豉 z ch璚i po raz kolejny przyst徙i豉 do akcji „Listy dla Ziemi”. Problem wsp鏊nego zmieniania 鈍iata na lepsze jest nam szczeg鏊nie bliski. W zwi您ku z przyst徙ieniem do akcji w klasach odby造 si pogadanki na temat naszego wp造wu na stan powietrza. Uczniowie pisali Listy dla Ziemi, kt鏎e p騧niej by造 prezentowane na forum klasy. Ka盥y ucze po wykonaniu swojej pracy, przedstawi j doros造m i wsp鏊nie z nimi podj掖 r騜ne zobowi您ania ekologiczne maj帷e na celu dzia豉nia na rzecz poprawy jako軼i powietrza.

Z ekologicznym pozdrowieniem opiekun akcji
mgr Violetta Kluczewska- Madeja

2012/2013r.

Listy dla Ziemi