Materiały dydaktyczne

Kl.1a
Kl.1b
Kl.2a
Kl.2b
Kl.3a
Kl.3b
Kl.4a
Kl.5a
Kl.5b
Kl.5c
Kl.6a
Kl.6b
Kl.6c
Kl.7a
Kl.8a
Kl.8b


Materiały z poszczególnych przedmiotów dostępne są w formacie „doc” programu MS Word, „.pptx” PowerPoint„, pdf” oraz jako linki do stron internetowych. Aby pobrać dokument należy kliknąć w ikonę oraz, w zależności od konfiguracji systemu operacyjnego czy przeglądarki internetowej, otworzyć lub zapisać plik na dysku.


Materiały edukacyjne w sieci

Nowa Era uruchomiła stronę https://www.nowaera.pl/naukazdalna z materiałami dla uczniów i nauczycieli na okres nauki zdalnej. Po darmowej rejestracji i zalogowaniu się można korzystać z podręczników dla wszystkich klas.
1. Otwieramy stronę (link poniżej) i klikamy na zakładkę w prawym górnym rogu >> Zakładanie konta.
2. Postępujemy zgodnie z instrukcjami na stronie (podajemy swój adres e-mail, ustalamy hasło dostępu, podajemy dodatkowe dane użytkownika).
3. Po wypełnieniu i zatwierdzeniu formularza rejestracji jesteśmy proszeni o podanie kodu, który został przesłany na nasz adres e-mail.
4. Po wpisaniu kodu uzyskujemy dostęp do podręczników tylko w formie przeglądania ich na stronie internetowej (nie ma możliwości pobierania podręcznika)

Link do strony: https://ebooki.nowaera.pl/nowasp


Epodreczniki.pl - to stworzone i administrowane przez Ministra Edukacji Narodowej narzędzie edukacyjne, które oferuje nauczycielom i uczniom gotowe materiały dydaktyczne. Jest bezpłatne, zgodne z podstawą programową, dostępne z różnych urządzeń (komputer, laptop, tablet, smartfon), dostosowane do potrzeb uczniów z różnymi dysfunkcjami.

Link do strony: https://epodreczniki.pl/


www.gov.pl/zdalnelekcje - strona na której można na niej znaleźć m.in. tematy na każdy dzień i dla każdego przedmiotu.

Link do strony: https://www.gov.pl/web/zdalnelekcje




Wykaz adresów mailowych nauczycieli - nauczanie zdalne


1.Ambroziak Iwonaiwonambroziak11@wp.pl
2.Cecha Pawełpawelcecha@op.pl
3.Dzidowska Aleksandraconnect.sosnowiec@gmail.com
4.Dziwosz Elżbietaebdziwosz@op.pl
5.Frankiewicz Małgorzatam.frankiewicz.sp16@tlen.pl
6.Herod Beatabherod.sp16@gmail.com
7.Jamrocha Ewa ewa.jamrocha@onet.pl
8.Kałużna Hannahannakaluzna@onet.pl
9.Kluczewska-Madeja Violettazadaniamadeja@gmail.com
10.Konar Krzysztofkmkonar@wp.pl
11.Lotko Manuela24manuela.lo@gmail.com
12.Machlowska Magdalenamadziapraca@o2.pl
13.Marcinek Annaamarcinek70@gmail.com
14.Mędrala Małgorzatamalgorzata.medrala@wp.pl
15.Mikołajek Katarzynakmsp16fiz@gmail.com
16.Musialik Sylwiasylwi_8@wp.pl
17.Ordon-Borecka Izabelaizabela.ordonborecka@op.pl
18.Pietranek-Jedliczka Jolantajolantapiet2@wp.pl
19.Płonka Annaaniap43@onet.eu
20.Prymka-Gzik Monikamonikaprymka@wp.pl
21.Romanek Danieldanielscj@o2.pl
22.Rudzka Wiolettawioletta.rudzka@onet.eu
23.Serwicka-Ociepka Grażynagserwicka@gmail.com
24.Sękowska Dorotadorota.sp16@wp.pl
25.Skólska-Jaworska Annaanna1skolska@gmail.com
26.Skórski Marekmarekskorski@op.pl
27.Sławiński Bartoszbartosz.slawinski.sp16.sosnowiec@gmail.com
28.Sypek Joannajoanna6_8@o2.pl
29.Śmidowicz Dominikadominika.smidowicz@gmail.com
30.Traczyk Małgorzatamalgorzata.traczyk@onet.pl
31.Wilk MonikaMonikaWilksp16@gmail.com
32.Woźniak Iwonasp16@sosnowiec.edu.pl
33.Wójcik Piotrpiotr_wojcik78@interia.pl

Copyright © Szkoła Podstawowa nr 16 Sosnowiec