Sukcesy w roku szkolnym 2017/2018

OSIĄGNIĘCIA i UDZIAŁY UCZNIÓW W KONKURSACH POZASZKOLNYCH


Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki (WOM Bielsko-Biała) - Jakub Taborowski kl.6a - tytuł Laureata
Kangur Matematyczny (Śląskie Stowarzyszenie Oświatowe „Delta”):
- Jakub Taborowski kl.6a (bardzo dobry wynik)
- Szymon Jagielski kl. 6b (wyróżnienie)
- Sebastian Błaszczyk kl. 4a (wyróżnienie)
Nauczyciel przygotowujący – Jolanta Pietranek-Jedliczka

I miejsce


Lp.Nazwa konkursuImię i nazwisko ucznia/uczniówKlasaNauczyciel przygotowujący
1.II Międzyszkolny Konkurs Recytatorski z motywem podróży CKZiU w SosnowcuJagoda Jędrusek 4bIwona Ambroziak
2.Wojewódzki Konkurs Poetycki - XIV Edycja Antologii Poezji Dziecięcej Kuratorium Oświaty w Katowicach Oliwia Sosnal7bHanna Kałużna
3.Parafialny Konkurs Kolęd Pastorałek - Parafia Najświętszego Serca JezusaZofia Stroińska6aMarzena Szydło
4.Konkurs czytelniczy o tytuł „Bibliożerca Roku”. Org. Biblioteka Osiedlowa Filia nr1 Klaudia Kmiecik3aMałgorzata Frankiewicz
5.Międzyszkolny Konkurs Poetycki „Kryształowa Bombka” - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3 w Sosnowcu Emilia Usak4aHanna Kałużna
6.„Znasz li ten kraj ...W języku są różne dziwy”Oliwia Sosnal
Robert Rostkowski
7bHanna Kałużna
7.„Potyczki matematyczne” - SP 6Wiktoria Latos
Marta Śmidowicz
Samuel Kwiecień
5aJolanta Pietranek-Jedliczka
8.English is fun - konkurs z języka angielskiego (SP 33)Wiktoria Latos
Marta Śmidowicz
Wiktor Wójtowicz
5a
5a
6b
Małgorzata Mędrala

Iwona Woźniak
9.Międzyszkolny konkurs „Najładniejsza ilustracja do książki” - SP 27Jagoda Jędrusek 4bMonika Prymka-Gzik
10.Międzyszkolny konkurs na storyboard (G13 i OPP nr 1 w SosnowcuJagoda Jędrusek
Emilia Kos
4b
4a
Iwona Ambroziak
11.Międzyszkolny konkurs plastyczny „Jaki Znak Twój? Orzeł biały”. - SP10Paulina Tomczyk 3aJMałgorzata Frankiewicz

II miejsce


Lp.Nazwa konkursuImię i nazwisko ucznia/uczniówKlasaNauczyciel przygotowujący
1.Nudna Matematyka – XXVI Wojewódzki Konkurs Matematyczny (org. przez Pracownię Matematyki i Informatyki Pałacu Młodzieży w Katowicach)Jakub Taborowski6aJolanta Pietranek-Jedliczka
2.„Znasz li ten kraj ...W języku są różne dziwy”Marta Stawicka
Jakub Taborowski
6a
6b
Grażyna Serwicka
3.Międzyszkolny konkurs matematyczno-przyrodniczy „EKO-MAT” - SP 39Jakub Taborowski 6aVioletta Kluczewska-Madeja
Jolanta Pietranek-Jedliczka
4.Konkurs Matematyczno - Przyrodniczy (SP 12) „Świat w liczbach”Aleksandra Kos
Szymon Jagielski
Jakub Taborowski
6b
6b
6a
Violetta Kluczewska-Madeja
Jolanta Pietranek-Jedliczka
5.„Wirtualny wiosenny spacer” - komputerowy test wiedzy przyrodniczo-ekologicznej (SP nr 40)Wiktoria Latos5aVioletta Kluczewska-Madeja
6.„Jestem częścią przyrody” (SP nr 37)Zofia Stroińska6aVioletta Kluczewska-Madeja
7.Międzyszkolny Konkurs Teatralny „Bawmy się w teatr” (SP nr 39)Zofia Stroińska
Wiktoria Latos
Marta Śmidowicz
Jagoda Jędrusek
Paulina Kalicka
Hanna Zając
Hanna Śpiewla
Klaudia Kmiecik
Kinga Sierlecka
Alicja Żyła
Oliwia Hibner
Jagoda Buczek
6a
5a
5a
4b
3a
3a
3a
3a
3b
4a
4a
4a
4a
Monika Prymka-Gzik
8.Międzyszkolny konkurs na storyboard (G13 i OPP nr 1 w SosnowcuMarta Śmidowicz
Filip Nowak
5aIwona Ambroziak
9.Międzyszkolny konkurs „Bajkowa matematyka” SP 15Jakub Malinowski 3aMałgorzata Frankiewicz
10.Międzyszkolny konkurs „Polscy Poeci Dzieciom” SP 29Hanna Zając3aMałgorzata Frankiewicz
11.IX Zagłębiowski Konkursonkurs Na Prezentację Multimedialną „Biało-Czerwone to barwy niezwyciężone - kibicujemy Niepodległej” - Zespół Szkół Sportowych - Dąbrowa GórniczaMarta Śmidowicz5aKrzysztof Konar

III miejsce


Lp.Nazwa konkursuImię i nazwisko ucznia/uczniówKlasaNauczyciel przygotowujący
1.Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek w SP nr 39 w Sosnowcu Zofia Stroińska6bMarzena Szydło
2.Konkurs plastyczno-literacki pt. „Ilustracja do wybranego wiersza” Gim. nr 16Julia Malik4aHanna Kałużna
Manuela Lotko
3.„Znasz li ten kraj ...W języku są różne dziwy”Gabriela Bąba
Mateusz Siejka
7bHanna Kałużna
4.Anglosaskie puzzle (SP 39)Sebastian Błaszczyk4aIwona Wożniak
5.„Jestem częścią przyrody” (SP nr 37)Szymon Jagielski6bVioletta Kluczewska-Madeja
6.Zwyczaje Bożonarodzeniowe w krajach anglojęzycznychTymoteusz Bolek7aIwona Woźniak
7.„Nie zamieniaj serca w twardy głaz” - konkurs literacki Gim. nr 16 i SP nr 6Oliwia Sosnal7bHanna Kałużna
8.Międzyszkolny konkurs na storyboard (G13 i OPP nr 1 w SosnowcuZuzanna Służalec5aIwona Ambroziak
9.Międzyszkolny konkurs plastyczny „Jaki Znak Twój? Orzeł biały”. SP10Hanna Zając3aMałgorzata Frankiewicz
10.Międzyszkolny konkurs na prezentację multimedialną „100 lat niepodległości” (SP 23)Gabriela Bąba7BPiotr Wójcik
11.IX Zagłębiowski Konkursonkurs Na Prezentację Multimedialną „Biało-Czerwone to barwy niezwyciężone - kibicujemy Niepodległej” - Zespół Szkół Sportowych - Dąbrowa GórniczaWiktoria Latos5aKrzysztof Konar

Zawody sportowe


I miejsce

Lp.Nazwa konkursuImię i nazwisko ucznia/uczniówKlasaNauczyciel przygotowujący
1.Mistrzostwa Sosnowca w Badmintonie Sp 40M. Łoch
Sz. Wisniewski
5a
6b
Izabela Ordon-Borecka
Bartosz Sławiński
2.Puchar Prezesa MOS w L.A MOSM. Łoch 1000m6bIzabela Ordon-Borecka
Bartosz Sławiński
3.Zawody Rejonowe w Badmintonie MOS Jaworzno M. Łoch
Sz. Wisniewski
W. Wójtowicz
6bIzabela Ordon-Borecka
Bartosz Sławiński
4.Puchar Prezesa MOS w L.A MOSSz.Wiśniewski
skok w dal
6aIzabela Ordon-Borecka
Bartosz Sławiński

III miejsce

Lp.Nazwa konkursuImię i nazwisko ucznia/uczniówKlasaNauczyciel przygotowujący
1.Puchar Prezesa MOS w L.A MOSSz.Wisniewski6bIzabela Ordon-Borecka
Bartosz Sławiński


Copyright © Szkoła Podstawowa nr 16 Sosnowiec