Z życia zerówki

zawsze idziemy na bale.
Każde dziecko duże małe,
lubi bale w karnawale.
Można zmienić się w królewnę,
w królewicza można też,
są cyganki, wróżki, żabki,
jest i batman, jest i jeż.

„W królestwie bajek” pod takim hasłem odbył się 23 stycznia bal karnawałowy dla najmłodszych. Sala przystrojona w kolorowe serpentyny i balony zachęcała do wspólnej zabawy. Przedszkolaki z dumą prezentowały swoje przepiękne stroje uczestnicząc we wspólnych zabawach i konkursach, a skoczna muzyka zachęcała do tańca. W przerwie karnawałowych szaleństw dzieci mogły posilić się słodką przekąską. Najbardziej smakował Mniam, deser przygotowany przez tatę Kacpra K. Serdecznie dziękujemy!

-6-   -7-   -8-   -9-   -10-   -11-   -12-   -13-   -14-

28.11.2014r. Integracyjna zabawa andrzejkowa

Klasa Ic oraz oddział przedszkolny 28 listopada zaprosili do udziału w zabawie andrzejkowej w naszej szkoły gości z Ośrodka Wsparcia z Sosnowca. Już po raz drugi zorganizowane zostało w szkole taka akcja integracyjna, a nasi wspaniali uczniowie kolejny raz pokazali jak należy właściwie zachowywać się w kontaktach z osobami niepełnosprawnymi.

Na zakończenie wspólnej zabawy rodzice przygotowali wspaniały poczęstunek.
Serdecznie dziękujemy za pomoc :)