Logo Szkoły Podstawowej nr 16 w Sosonowcu

Bezpieczny zimowy wypoczynek

Ocena 0/5

Zima to czas radości, śnieżnych przygód i zasłużonego odpoczynku! W naszej szkole odbyły się profilaktyczne zajęcia o bezpieczeństwie podczas ferii zimowych, aby każdy z nas mógł spędzić ten czas mądrze i bezpiecznie. Rozmawialiśmy o:

  • odpowiednim ubiorze i ochronie przed mrozem,
  • bezpiecznej zabawie na lodzie i śniegu,
  • zasadach poruszania się po drodze zimą,
  • rozsądnym korzystaniu z internetu podczas wolnego czasu,
  • wzajemnej życzliwości i reagowaniu w trudnych sytuacjach.

Pamiętajmy! Bezpieczeństwo to podstawa udanych ferii!

Życzymy wszystkim pięknych, radosnych i przede wszystkim bezpiecznych ferii zimowych!

Odpoczywajcie, bawcie się i wracajcie do nas z uśmiechem.

 

\

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności