W piątek 28.10.2022r. Samorząd Uczniowski zorganizował w naszej szkole akcję „kocykową”. Każdy uczeń oraz nauczyciel mógł przyjść do szkoły z własnym kocykiem. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć :)
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!