Logo Szkoły Podstawowej nr 16 w Sosonowcu

Dzień Wody

Ocena 0/5

    W naszej szkole świętowaliśmy Dzień Wody obchodzony 22 marca. Z tej okazji uczniowie klas siódmych i ósmych na lekcjach chemii przygotowali plakaty. Uczniowie klasy Vb podczas godziny wychowawczej oglądali film o znaczeniu wody w przyrodzie, a następnie dyskutowali, w jaki sposób chronić środowisko i  oszczędzać wodę. Na koniec wykonali plakaty na temat: "Woda źródłem życia". Uczniowie starszych klas stworzyli prace dotyczące znaczenia wody oraz sposobów jej oszczędzania z wykorzystaniem grafiki komputerowej  oraz prezentacje multimedialne. Uczniowie klas młodszych w trakcie zajęć w świetlicy szkolnej zrobili plakaty i rozwiązywali zagadki w oparciu o  materiały otrzymane od PAH w związku z realizacją programu „Godziny Wychowawcze ze światem”.

              W szkole mamy stały dostęp do pitnej wody – korzystamy z dwóch dystrybutorów znajdujących się na korytarzach szkolnych. Dzięki temu korzystamy z butelek wielokrotnego użytku.

plakat 

  

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności