Wyniki szkolnego konkursu fotograficznego „Mój zwierzak w obiektywie” Komisja konkursowa stanęła przed nie lada wyzwaniem. Spośród 25 prac Jury postanowiło nagrodzić następujących uczestników konkursu: W kategorii wiekowej IV-VI I m. Oliwier Faryna 5b II m. Szymon Pąk 5b III m. Zofia Klimasara 5b Wyróżnienie: Diana Kulis 4b W kategorii wiekowej VII-VIII I m. Alicja Janowska 7b II m. Zuzanna Dziurka 7b III m. Milena Zygma 7b Wyróżnienie: Kinga Kołodziejczyk 7b Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu i zapraszamy do udziału w następnych naszych projektach. Organizatorki: p. I. Ambroziak, p. M. Forma.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!