Nasze wspaniałe Dzieci z klasy 1 Beta spędziły dziś fantastyczny czas w parku!

Było mnóstwo radości, śmiechu i aktywności na świeżym powietrzu! Dzieci z ogromnym zaangażowaniem uczestniczyły w grach zręcznościowych , zabawach ruchowych oraz wspólnych wyzwaniach, rozwijając sprawność, współpracę i świetnie się bawiąc.
Takie chwile uczą, integrują i pokazują, że nauka przez zabawę to najlepsza przygoda!
Dziękujemy za ten pełen uśmiechu dzień!

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!