Pamiętamy

W związku z tragiczną śmiercią śp. Posła na Sejm RP Pana Łukasza Litewki Łukasz Litewka, wyrażamy głęboki smutek i łączymy się w żałobie z Jego Bliskimi oraz wszystkimi, którym był szczególnie drogi.
W celu uczczenia pamięci Zmarłego – Osoby zaangażowanej społecznie, wrażliwej na potrzeby innych – w dniach 27–30 kwietnia w naszej szkole zostaną podjęte następujące działania:
- od poniedziałku do czwartku wyłączony zostanie dzwonek elektryczny,
- na budynku szkoły zostaną wywieszone flagi państwowe z czarnymi wstęgami,
- w poniedziałek podczas zajęć poruszone zostaną tematy związane z wartościami: życie, dobro oraz pomoc drugiemu człowiekowi,
- we wtorek odbędzie się zbiórka karmy dla schroniska dla zwierząt zamiast znicza
- w środę o godzinie 9:00 uczcimy pamięć Zmarłego minutą ciszy.
W tych trudnych chwilach pamiętajmy również o tym, jak ważne jest docenianie każdego dnia, życzliwość wobec innych oraz uśmiech – wartości, które były bliskie śp. Posłowi.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!