21 marca w świetlicy szkolnej odbyły się coroczne warsztaty wielkanocne, podczas których uczniowie wykonali kartki świąteczne dla swoich najbliższych.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!