Logo Szkoły Podstawowej nr 16 w Sosonowcu

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

Ocena 0/5

W piątek 23 września 2022 r. odbyły się kolejne w historii naszej szkoły wybory do Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2022/2023. Poprzedzone były tygodniową kampanią wyborczą w trakcie, której Kandydaci prezentowali swoje propozycje działań na plakatach i na apelu (21.09.). Wybory były tajne, każdy oddawał głos na specjalnej karcie, następnie wrzucał go do przygotowanej przez opiekuna samorządu urny. W głosowaniu wzięło udział 179 uczniów klas II-VIII. Głosy zostały policzone komisyjnie.

Wyniki wyborów:

  • Przewodnicząca SU - Kinga Sierlecka
  • I zastępca - Agata Rosół
  • II zastępca - Joanna Kordaszewska

Członkowie SU:

  • Szymon Pąk,
  • Magdalena Micińska,
  • Julia Nasiek.

Samorząd Uczniowski

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności