Logo Szkoły Podstawowej nr 16 w Sosonowcu

Wyniki konkursu na najpiękniejszą pisankę.

Ocena 0/5
Z wielką przyjemnością informuję, że w konkursie na najpiękniejszą pisankę,
organizowaną przez Zarząd Główny Towarzystwa Przyjaciół Dzieci
III miejsce zajął uczeń klasy 2b Kamil Sierlecki.

Ponadto  zostali wyróżnieni:
 
Lena Ciftci - kl. 1a
Dawid Sierlecki - kl. 4b
Diana Kulis - kl. 4b
Zuzanna Krzystanek - kl. 4b
Kinga Sierlecka - kl. 7b
 
Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy.
Koordynator konkursu Wioletta Rudzka
 
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności