Tym razem uczniowie uczyli się znaków: lubię , kocham, mama, tata, rodzice. Było dużo zaangażowania, uśmiechów i dobrej energii. Brawo dla wszystkich!
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!