Sukces naszych uczniów!

Z ogromną radością dzielimy się wspaniałą wiadomością!
Nasi uczniowie wzięli udział w III edycji konkursu „Z piórem przez Soplicowo” organizowanego przez SP 22 – i osiągnęli świetne wyniki!
Tymoteusz Stępień zdobył I miejsce w kategorii klas 4–6
Aleksandra Kmiecik otrzymała wyróżnienie w kategorii klas 4–6
Jesteśmy niezwykle dumni z ich talentu, kreatywności i pasji do pisania
To dowód na to, że wyobraźnia nie zna granic, a „Soplicowo” wciąż inspiruje młode pióra
Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!
Piszcie dalej – świat czeka na Wasze historie!

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!