Klasa 3a świętuje majowe dni!

Z okazji Święta Majowego nasi uczniowie z klasy 3a przygotowali wyjątkowe prace.
Pokazali w nich, za co kochają Polskę i dlaczego jest dla nich tak ważna
-za piękną przyrodę
-za nasz dom i rodzinę
-za historię i tradycję
-za język, kulturę i zwyczaje
-za to, że tutaj czujemy się bezpiecznie i szczęśliwie.
To były pełne serca, kolorów i dziecięcej szczerości prace.
Dziękujemy naszym uczniom za tak piękne refleksje!
Bo Polska to nie tylko miejsce na mapie – to nasze wspomnienia, emocje i codzienność.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!