Logo Szkoły Podstawowej nr 16 w Sosonowcu

No Bell Monday – Poniedziałki bez dzwonka!

Ocena 0/5

Ciszej. Spokojniej. Bardziej uważnie.  
Od teraz każdy poniedziałek w naszej szkole to dzień… bez dzwonka!
Zamiast pośpiechu i hałasu – stawiamy na spokój, skupienie i dobrą atmosferę.
To nauczyciele decydują o rozpoczęciu i zakończeniu lekcji, a uczniowie uczą się w bardziej naturalnym rytmie dnia.   
  Dlaczego?
  mniej hałasu, mniej stresu
  lepsza koncentracja
  nauka odpowiedzialności i organizacji czasu
  spokojniejszy start tygodnia
Poniedziałki nie muszą być głośne. Mogą być… dobre.  
Widzimy się na No Bell Monday!

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności