Gala Laureatów – chwila, którą zapamiętamy!

Nasza uczennica wraz ze swoją nauczycielką wzięły udział w uroczystej gali podsumowującej IV Edycję Wojewódzkiego Konkursu Literackiego „Eko-list do postaci mitologicznej”. To wyjątkowy moment pełen inspiracji, wzruszeń i dumy!
Przypominamy – Małgorzata Śmidowicz zdobyła III miejsce, a jej literacki głos w sprawie naszej planety wybrzmiał naprawdę mocno!
Opiekun: mgr Iwona Ambroziak
Brawo za pasję, kreatywność i ekologiczne przesłanie!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!