Pielenie szkolnego ogródka przez klasę 1 Beta

Uczniowie klasy 1 Beta z zaangażowaniem zadbali dziś o nasz szkolny ogródek. Podczas wspólnej pracy pielili rabatki, usuwali chwasty i troszczyli się o rosnące kwiaty.
To była nie tylko okazja do nauki odpowiedzialności i współpracy, ale także do spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Efekty ich pracy już pięknie zdobią teren naszej szkoły!
Brawo dla 1 Bety za pracowitość i troskę o szkolne otoczenie!

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!