Klasa 1 Beta i Klasa 1 Alfa połączyły siły!

Wspólnie pracowaliśmy nad konkursem w ramach programu „Kubusiowi Przyjaciele Natury”.
Było dużo kreatywności, świetnej współpracy i oczywiście dobrej zabawy.
Razem możemy więcej! Trzymamy kciuki za naszą pracę konkursową.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!