Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Nasze sukcesy

Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2022/2023

 

1. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego Zofia Wilk (tytuł Laureata) 8a Aleksandra Dzidowska
2. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Geografii Hanna Śpiewla (awans do II stopnia) 8a Violetta Kluczewska-Madeja
3. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki Jakub Malinowski (awans do II stopnia) 8a Dominika Śmidowicz

I miejsce

 

1. Speaker’s Corner (II LO, Sosnowiec) Zofia Wilk 8a Aleksandra Dzidowska
2. KRAM Z POEZJĄ XV Wojewódzki Konkurs Polonistyczny im. Prof. J. Krama dla szkół podstawowych Klaudia Kmiecik 8a Iwona Ambroziak
3. Ogólnopolski Konkurs Fotografii Dzieci i Młodzieży „Moje miasto, moje sny” Natalia Sosnal 5a Iwona Ambroziak
4. Regionalny Konkurs Literacki „Jesienna zaduma” Wojciech Komur 6b Kamila Moś

II miejsce

 

1. „Potrafię pięknie pisać” Szkoła Podstawowa nr 4 w Sosnowcu Magdalena Micińska 6b Kamila Moś
2. Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego Forget-me-not (Centrum Edukacji Filotimo

Sergiusz Matjasiński

Aleksandra Porębska

Zofia Wilk

5a

8a

8a

Aleksandra Dzidowska
3. The Erasmus Olympics (IX LO, Sosnowiec)

Aleksandra Porębska

Klaudia Kmiecik

Paulina Tomczyk

8a

8a

8a

Aleksandra Dzidowska
4. Międzyszkolny konkurs fotograficzny „Woda wokół nas”

Zuzanna Żal

Maja Góral

5a

5a

Iwona Ambroziak

III miejsce

 

1. Wojewódzki konkurs literacki „EKO-LIST DO POSTACI MITOLOGICZNEJ” Klaudia Kmiecik 8a Iwona Ambroziak

Wyróżnienie

 

1. Międzynarodowy konkurs Kangur Matematyczny

Wiktor Bartosik

Piotr Kuczborski

Gabriela Latała

Piotr Malinowski

4a

5b

5a

5a

Karolina Ćmok

 

Dominika Śmidowicz

 

2. Międzyszkolny konkurs fotograficzny „Woda wokół nas” Oliwia Ząber 5a Iwona Ambroziak
3. Miejski konkurs na najciekawszego mema w ramach projektu edukacyjnego Edukacja Regionalna w roku szkolnym 2022/2023 Mateusz Grudziecki 8a Iwona Ambroziak

 

 

 

 

Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2021/2022

 
OGÓLNOPOLSKIE

 

 L.p.    Nazwa konkursu         Imię i nazwisko ucznia            Klasa            Miejsce        

 Nauczyciel   przygotowujący                                         

1. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Ozdoba Bożonarodzeniowa"     Karol Wójcik   4b  III   dr Marzena Forma
2. Ogólnopolski Konkurs Literacki "Świąteczne zdarzenie"  Julia Nasiek  5b  II   dr Marzena Forma
3. Ogólnopolski Konkurs Literacki "Świateczne emocje"

  Emilia Kulka

 5b  I   dr Marzena Forma
 
 
WOJEWÓDZKIE

 

L.p.  Nazwa konkursu                                Imię i nazwisko ucznia             Klasa           Miejsce              

 Nauczyciel  przygotowujący 

 1.   Wojewódzkim Konkursie Literackim                                                      Gabriela Latała 4a  I  mgr Iwona Ambroziak
  „List do postaci fantastyczne  Oliwier Faryna  5b  wyróżnienie    dr Marzena Forma
     Agnieszka Oleś 7b  wyróżnienie  dr Marzena Forma
 2. Wojewódzki Konkurs Literacki „Dziecięce prawa i obowiązki w literaturze dla dzieci i młodzieży”  Maja Gumuła 5b  II  dr Marzena Forma
 
REGIONALNE

 

L.p.  Nazwa konkursu                                                              Imię i nazwisko ucznia          Klasa           Miejsce                   Nauczyciel przygotowujący 
 1.   Regionalny Konkurs Recytatorski „Oswoić poezję”  Emilia Tyczyńska  4b  III   dr Marzena Forma
     Marta Kałuska  6a  III   
     Sonia Nowak  4b  wyróżnienie  
 2.   Konkurs plastyczny "Zwierzęta z origami"  Wojciech Komur  5b  II  dr Marzena Forma
     Oliwier Faryna  5b  wyróznienie  
 3.  Konkurs Literacko-Artystyczny „Jesienne fascynacje literackie”  Maja Gumuła  5b  II  dr Marzena Forma
     Diana Kulis  4b  III  dr Marzena Forma
 4.  " Zrób to sam – ozdoby świąteczne z recyklingu”  Magdalena Micińska   5b  II   dr Marzena Forma
 5.  Regionalny Konkurs Literacki "Jesienna zaduma"  Marta Kałuska  6a  II   dr Marzena Forma
 6.  Konkurs Literacko-Plastyczny "Przepis na wróżbę andrzejkową"  Maciej Latos  5b  III   dr Marzena Forma
     Maja Szostakiewicz  7b  I  dr Marzena Forma
     Karolina Kamionka  7b  III   dr Marzena Forma
 7. III Edycja Międzyszkolnego Konkursu "Potrafię pięknie pisać"  Zuzanna Falkowska  6a  wyróżnienie  dr Marzena Forma
     Daryna Bulava  6a  wyróżnienie  dr Marzena Forma
 8. Przytul pszczołę - konkurs na pszczelą maskotkę  Martyna Sadowska  5a  I  mgr Joanna Sypek
     Oliwia Poręba   8a  I  mgr Joanna Sypek
   

 Oliwia Hubner

 8a  wyróżnienie  mgr Joanna Sypek
     Laura Hibner  5b  wyróżnienie  mgr Joanna Sypek
 9.  Konkurs Literacko-Plastyczny „Świąteczne emocje”.  Emilka Kulka  5b  I   dr Marzena Forma
 10.  Konkurs Recytatorski „Magia Żywego Słowa”.  
Gabriela Latała
 4a  III  mgr Iwona Ambroziak
 11.  Zagłębiowski Konkurs na prezentację multimedialną „Śladami Stefana Żeromskiego”  Maja Gumuła  5b  II  dr Marzena Forma
     Oliwier Faryna  5b  wyróżnienie  dr Marzena Forma

 

MIEJSKIE

 

L.p.  Nazwa konkursu                             Imię i nazwisko ucznia          Klasa           Miejsce                  

 Nauczyciel przygotowujący                                     

 1.   Miejski Konkurs Literacko-Historyczny "W kręgu Zagłębia       

 Mateusz Grudziecki

 7b

 wyróżnienie

 dr Marzena Forma

   Dabrowskiego - zwyczaje, tradycje, wartości duchowe ludzi   Kinga Sierlecka  7b  wyróżnienie  dr Marzena Forma
  żyjących w Zagłębiu Dąbrowskim"        
 2. Konkurs recytatorski „POLSCY POECI DZIECIOM”  Marta Kałuska  6a  III  dr Marzena Forma
 3. Konkurs literacki „Wypłyń na głębię”  Karolina Rudynska  6a  wyróżnienie  dr Marzena Forma
     Anna Tokar  6a  wyróżnienie  dr Marzena Forma
 4. Konkurs "Świat Ochrony Przyrody"  Mateusz Grudziecki  7b  II miejsce  mgr Joanna Sypek

 

 

Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2020/2021

 
OGÓLNOPOLSKIE
L.p.  Nazwa konkursu                                                              Imię i nazwisko ucznia            Klasa            Miejsce                   Nauczyciel przygotowujący 
 1.  Kangur Matematyczny 2021  

Zuzanna Krzystanek

Jakub Malinowski

 

3b

6a

 wyróżnienie

wyróżnienie

 

Wioletta Rudzka

Dominika Śmidowicz

           
           
 
 WOJEWÓDZKIE
L.p.  Nazwa konkursu                                                              Imię i nazwisko ucznia          Klasa           Miejsce                   Nauczyciel przygotowujący 
 1.  Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego   Marta Śmidowicz  8a  Laureat  Małgorzata Mędrala
 2.  Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki   Marta Śmidowicz  8a  Laureat  Jolanta Pietranek-Jedliczka
 3.  Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Biologii   Sandra Jeszke  8a  Finalista  Joanna Sypek
           
           
 
REGIONALNE 
L.p.  Nazwa konkursu                                                              Imię i nazwisko ucznia          Klasa           Miejsce                   Nauczyciel przygotowujący 
 1.  " Ja w świecie ekologii".  

Sebastian Błaszczyk

 7a

 

 I

 

Joanna Sypek

 

 2.  Board Games – SP  12  Zofia Wilk  6a  II  Aleksandra Dzidowska 
           
           
 

Sukcesy uczniów w w roku szkolnym 2019/2020

 

Lp. Nazwa konkursu Imię i nazwisko  ucznia/uczniów Klasa Nauczyciel przygotowujący
1. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki - KO w Katowicach - Finalista Jakub Taborowski 8a Jolanta Pietranek-Jedliczka
2. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego - KO w Katowicach - LAUREAT Jakub Taborowski 8a Małgorzata Mędrala

I miejsce

 

Lp. Nazwa konkursu (organizator np. SP 45) Imię i nazwisko ucznia/uczniów Klasa Nauczyciel przygotowujący
1. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „ Maska” Hania Radomska 8b Manuela Lotko
2. Parafialny Konkurs Adwentowy „Roraty 2019” Igor Zagził
Hubert Zagził
Maja Gumuła
Martyna Sadowska
1b
6c
3b
3a
Elżbieta Dziwosz
3. XVII Turniej Sportowy Szkoła Podstawowa nr 33 w Sosnowcu Marcel Kałuziński
Masczyk Patrycja
Łukasz Szklanik
Koper Dawid
Fabian Jagucak
Wiktor Kamiński
Malwina Ślusarczyk
Mateusz Ślusarczyk
Paulina Grzebielichowska
Klaudia Szymczyk
6b
5b
5b
6a
6b
4a
7a
5c
5c
7a
Manuela Lotko
Sylwia Musialik
 

II miejsce

 

Lp. Nazwa konkursu (organizator np. SP 45) Imię i nazwisko ucznia/uczniów Klasa Nauczyciel przygotowujący
1. Parafialny Konkurs Plastyczny „Różaniec 2019” Gabriela Latała 2a Elżbieta Dziwosz
2. Parafialny Konkurs Adwentowy „Roraty 2019” Zofia Klimasara
Liliana Surowiec
3b
3b
Elżbieta Dziwosz
3. IV Diecezjalny Konkurs Muzyczny „Hej kolęda, kolęda” Małgorzata Śmidowicz 1a Elżbieta Dziwosz
4. Międzyszkolny drużynowy konkurs matematyczny „Potyczki matematyczne” Jakub Malinowski
Bartosz Chatys
5a
5b
Dominika Śmidowicz
5. Wojewódzki konkurs przyrodniczy „Dzikie jest piękne” Sebastian Błaszczyk 6a Joanna Sypek

III miejsce

 

Lp. Nazwa konkursu (organizator np. SP 45) Imię i nazwisko ucznia/uczniów Klasa Nauczyciel przygotowujący
1. VI Regionalny Konkurs Poświęcony Poezji Ks. Jana Twardowskiego „To wszystko psu na budę bez miłości”. Gabriela Latała 2a Elżbieta Dziwosz
2. XXI Wojewódzki Konkurs KRAM Z POEZJĄ Wiktoria Latos 7a Iwona Ambroziak
3. „Finał Powiatowego Turnieju Wiedzy Pożarniczej (Państwowa Straż Pożarna, Sosnowiec) Jakub Mazur 5a Iwona Woźniak
4. „Zwierzęta leśne” Regionalny Konkurs Plastyczno - Techniczny Magdalena Micińska 2b Anna Marcinek
5. Kangur matematyczny Wiktoria Latos
Marta Śmidowicz
Emilia Kos
Jakub Malinowski
Mateusz Grudziecki
Miłosz Zdziebło
7a
7a
6c
5a
5b
4a
Dominika Śmidowicz

Jolanta Pietranek - Jedliczka

 

Zawody sportowe 

Udziały

Lp. Nazwa konkursu (organizator np. SP 45) Imię i nazwisko ucznia/uczniów Klasa Nauczyciel przygotowujący
1. Mistrzostwa Sosnowca w Badmintonie Organizator SP 40 Szymon Wiśniewski
Wiktor Wójtowicz
Zofia Stoińska
Klaudia Szymczyk
8b
8b
8a
7a
Izabela Ordon-Borecka
Bartosz Sławiński
2. Mistrzostwa Sosnowca w Łyżwiarstwie szybkim. Organizator SP17 J. Pałka
H. Radomska
N. Piwoda
7a
8b
8b
Izabela Ordon-Borecka
Bartosz Sławiński
3. II Edycja Ogólnopolskiego Konkursu „Szkolne przygody Gangu Słodziaków”. Cała klasa 2a Małgorzata Frankiewicz

 

Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2018/2019


Lp. Nazwa konkursu Imię i nazwisko ucznia/uczniów Klasa Nauczyciel przygotowujący
1. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki org. - KO w Katowicach - Finalista Jakub Taborowski 7a Jolanta Pietranek-Jedliczka
2. KANGUR MATEMATYCZNY 2019
bardzo dobry wynik
wyróżnienie
wyróżnienie

Jakub Taborowski
Aleksandra Kos
Jakub Malinowski

7b
7b
4a
Jolanta Pietranek - Jedliczka
Dominika Śmidowicz

I miejsce


Lp. Nazwa konkursu (organizator np. SP 45) Imię i nazwisko ucznia/uczniów Klasa Nauczyciel przygotowujący
1. IRegionalny konkurs ekologiczny pod patronatem Nadleśnictwa Siewierz „Ekologia jesienią” Wiktoria Latos 6a Violetta Kluczewska-Madeja
2. Ocalić od zapomnienia „Patriotyczny znaczek pocztowy na 100-lecie niepodległości” - zespół Szkół Ogólnokształcących nr 11 w Sosnowcu i Biblioteka Publiczna nr 13 w Sosnowcu Jagoda Jędrusek 5b Manuela Lotko
3. „Ilustrowana ortografia” konkurs ortograficzno - plastyczny Wojciech Komur 2b Anna Marcinek
4. Finał Powiatowego Turnieju Wiedzy Pożarniczej - (Państwowa Straż Pożarna, Sosnowiec) Samuel Kwiecień 6a Iwona Woźniak
(Izabela Ordon-Borecka)
5. EKO-MAT Międzyszkolny konkurs matematyczno-przyrodniczy (SP 39) Samuel Kwiecień 6a Jolanta Pietranek-Jedliczka
6. „Parafialny Konkurs Kolęd i Pastorałek „Witaj Jezu”
Kategoria wiekowa kl. I-III.
Julia Nasiek 7b Elżbieta Dziwosz
7. „Parafialny Konkurs Kolęd i Pastorałek „Witaj Jezu”
Kategoria wiekowa kl. VI-VIII
Zofia Stroińska 7b Elżbieta Dziwosz
8. Szkolno-parafialny konkurs Koła Małego Biblisty pt.„Światełko z Biblii” Marta Kałuska 3a Elżbieta Dziwosz
9. Szkolno-parafialny konkurs Koła Małego Biblisty pt.„Światełko z Biblii” Miłosz Zdziebło 3a Elżbieta Dziwoszk
10. Konkurs plastyczny „Dbam o higienę” (Przedszkole Miejskie nr 52 i Biblioteka Miejska w Sosnowcu, filia nr 1) Gabriela Latała 1a Małgorzata Frankiewicz

II miejsce


Lp. Nazwa konkursu (organizator np. SP 45) Imię i nazwisko ucznia/uczniów Klasa Nauczyciel przygotowujący
1. „Zwierzęta leśne” Regionalny Konkurs Plastyczno - Techniczny Laura Hibner 2b Anna Marcinek

III miejsce


Lp. Nazwa konkursu (organizator np. SP 45) Imię i nazwisko ucznia/uczniów Klasa Nauczyciel przygotowujący
1. Wojewódzki konkurs „Nudna Matematyka” org. Pracownia Matematyki i Informatyki Pałacu Młodzieży w Katowicach Jakub Taborowski 7a Jolanta Pietranek-Jedliczka
2. Regionalny konkurs ekologiczny pod patronatem Nadleśnictwa Siewierz „Ekologia jesienią” Marta Śmidowicz 6a Violetta Kluczewska-Madeja
3. „Finał Powiatowego Turnieju Wiedzy Pożarniczej (Państwowa Straż Pożarna, Sosnowiec) Jakub Mazur 5a Iwona Woźniak
4. „Zwierzęta leśne” Regionalny Konkurs Plastyczno - Techniczny Magdalena Micińska 2b Anna Marcinek
5. Szkolno-parafialny konkurs Koła Małego Biblisty SP 16, pt.„Światełko z Biblii” Zuzanna Krzystanek 1b Elżbieta Dziwosz

Zawody sportowe


I miejsce

Lp. Nazwa konkursu (organizator np. SP 45) Imię i nazwisko ucznia/uczniów Klasa Nauczyciel przygotowujący
1. Puchar Prezydenta MSZS - (bieg 300m dziewcząt - (MSZS, MOS Sosnowiec) Zofia Stroińska 7a Izabela Ordon-Borecka
Bartosz Sławiński

II miejsce

Lp. Nazwa konkursu (organizator np. SP 45) Imię i nazwisko ucznia/uczniów Klasa Nauczyciel przygotowujący
1. Puchar Prezydenta MSZS - pchnięcie kulą - (MSZS, MOS Sosnowiec) Sebastian Kłusek 8b Izabela Ordon-Borecka
Bartosz Sławiński
2. Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Badmintonie chłopców - (SP40 Sosnowiec,MOS) Marcel Łoch
Maksymilian Frańczak
7b
8a
Izabela Ordon-Borecka
Bartosz Sławiński

III miejsce

Lp. Nazwa konkursu (organizator np. SP 45) Imię i nazwisko ucznia/uczniów Klasa Nauczyciel przygotowujący
1. 1/8 finału wojewódzkiego Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Badmintonie chłopców - (MOS Jaworzno) Marcel Łoch
Maksymilian Frańczak
7b
8a
Izabela Ordon-Borecka
Bartosz Sławiński
2. Puchar Prezydenta MSZS - skok w dal - (MSZS, MOS Sosnowiec) Szymon Wiśniewski 7b Izabela Ordon-Borecka
Bartosz Sławiński




 
 

 

 
DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.