Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Dni Patrona Szkoły

Ocena 0/5

W grudniu Społeczność naszej szkoły upamiętniła 185. rocznicę urodzin Jana Matejki oraz 130. rocznicę jego śmierci „TYGODNIEM Z JANEM MATEJKĄ”, w ramach którego odbyły się konkursy oraz lekcje poświęcone wielkiemu człowiekowi, patriocie i malarzowi. W projekt zaangażowały się klasy od I do VIII na lekcjach j. polskiego, j. angielskiego, j. niemieckiego, historii, matematyki, informatyki, plastyki, godzinach do dyspozycji wychowawcy klasy. Powstały fraszki, prezentacje multimedialne, portrety, karykatury, lapbooki. Uczniowie młodszych klas kolorowali obrazy Jana Matejki. Wszyscy odbyli wirtualny spacer po Domu Muzeum Jana Matejki. Podsumowaniem działań był wieczór, podczas którego prezentowano nagrodzone prace. Uczestniczyli w nim uczniowie, rodzice i nauczyciele. Wypracowane materiały udostępniono na korytarzach naszej szkoły. Wszyscy świetnie się bawili i lepiej poznali życie i twórczość patrona szkoły.

Organizatorkami projektu były: p. Iwona Ambroziak, Kamila Moś, Hanna Kałużna

Galeria zdjęć

Dni Patrona Szkoły 14 Dni Patrona Szkoły 13 Dni Patrona Szkoły 12 Dni Patrona Szkoły 11 Dni Patrona Szkoły 10 Dni Patrona Szkoły 9 Dni Patrona Szkoły 8 Dni Patrona Szkoły 7 Dni Patrona Szkoły 6 Dni Patrona Szkoły 5 Dni Patrona Szkoły 4 Dni Patrona Szkoły 3 Dni Patrona Szkoły 2 Dni Patrona Szkoły 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.