Dobre serca naszej szkoły

Z ogromną radością i dumą dzielimy się podziękowaniem, które otrzymaliśmy od Centrum Usług Socjalnych i Wsparcia za przekazaną odzież w ramach akcji „Skarpetki za dobre serce”.
To piękne wyróżnienie należy się całej społeczności szkolnej – uczniom, rodzicom, nauczycielom i wszystkim, którzy włączyli się w tę inicjatywę. Dzięki Wam nasze szkolne serce pochyliło się nad tymi, którzy najbardziej potrzebują pomocy.
Pokazaliśmy, że wrażliwość, empatia i chęć niesienia dobra mają realną moc. Wasze gesty zamieniły się w ciepło, wsparcie i nadzieję dla innych.
Dziękujemy, że razem tworzymy szkołę, która nie tylko uczy, ale i pomaga.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!