Dzień Kolorowej Skarpetki za nami
Dzisiejszy dzień w naszej szkole jest pełen kolorów, radości i ważnych rozmów. W ramach obchodów, które nawiązują do Światowego Dnia Zespołu Downa (21 marca), odbyły się zajęcia podczas których rozmawialiśmy o tym, jak ważne są:
- akceptacja,
- empatia,
- szacunek.
Nie zabrakło również emocji i dobrej zabawy! Zorganizowaliśmy konkursy, a ich zwycięzcą został Wiktor Bartosik. Serdecznie gratulujemy!
Kolorowe skarpetki były dziś z nami wszędzie! Pojawiły się w całej przestrzeni szkoły – nawet na ogrodzeniu szkolnym. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie. Dzisiejszy dzień pokazał, że różnorodność to nie tylko symbol – to wartość, którą wspólnie budujemy każdego dnia.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!