Gala Mistrzów w IV Liceum Ogólnokształcącym

Nasi uczniowie uczestniczyli w X Staszicowskiej Gali Mistrzów w IV Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. St. Staszica !
To wyjątkowe wydarzenie było okazją do uhonorowania uczniów za ich osiągnięcia w konkursach z różnych dziedzin – od nauk ścisłych po humanistyczne i językowe.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!