Kampania z zakresu edukacji finansowej!

Z ogromną dumą informujemy, że nasza szkoła otrzymała dyplom za udział w międzynarodowej kampanii Global Money Week!
To wyjątkowe wyróżnienie jest potwierdzeniem naszego zaangażowania w rozwijanie wiedzy z zakresu edukacji finansowej oraz budowania świadomych i odpowiedzialnych postaw wśród młodzieży.
Udział w kampanii był pełen ciekawych działań, inspirujących zajęć i praktycznej nauki o pieniądzach, oszczędzaniu i mądrym planowaniu przyszłości
Gratulacje dla wszystkich uczniów i nauczycieli za zaangażowanie i energię, zwłaszcza dla koordynatorki Pani mgr Aleksandry Dzidowskiej!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!