KINO, LODY I... SKOK W WAKACJE!

Misja: „Wytrzymać ostatnie dni w szkole” została oficjalnie zakończona pełnym sukcesem! Zamiast ślęczenia nad podręcznikami, kl. 4a wybrała się dzisiaj na przedwakacyjny podbój kina. A tam czekała na nas ekipa, na którą zawsze można liczyć – Chudy i Buzz Astral w filmie „Toy Story 5”!
O co tym razem chodziło? W tej części nasi plastikowi bohaterowie musieli zmierzyć się z erą smartfonów i nowoczesnych technologii, udowadniając, że prawdziwa przyjaźń jest o wiele bardziej „smart” niż jakikolwiek algorytm.
Po seansie uznaliśmy, że same filmowe emocje nam nie wystarczą. Żeby ostudzić te przedwakacyjne zwoje mózgowe, ruszyliśmy na lody! Liczba gałek na jednego ucznia? Objęta ścisłą tajemnicą szkolną, ale panie z matematyki mogłyby dostać zawrotów głowy.
Finał akcji rozegrał się w parku. Poziom energii po cukrze osiągnął status „poza skalą”. Były biegi, skoki, dzikie harce i ogólne testowanie wytrzymałości parkowych huśtawek. Nauczyciele dzielnie dotrzymywali kroku, choć niektórzy ukradkiem mierzyli już sobie tętno.
Wracamy zmęczeni, ale z szerokimi uśmiechami. Wakacje – jesteśmy gotowi! Do zobaczenia w piątek na oficjalnym odliczaniu!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!