Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Projekt Edukacji Regionalnej w roku szkolnym 2023/2024

Ocena 0/5

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 16 im. Jana Matejki w Sosnowcu od kilku lat aktywnie uczestniczą w realizacji Projektu Edukacji Regionalnej w Sosnowcu, którego celem jest rozwijanie zainteresowania młodzieży własnym regionem, poszerzanie wiedzy na temat naszego miasta, poznawanie walorów przyrodniczych i kulturowych najbliższej okolicy. Tegoroczny projekt został zrealizowany w grupie dziesięciorga uczniów z klasy 8a. Przeznaczono na niego dziesięć godzin. Miał formę wycieczki po dzielnicach Środula i Konstantynów. Spacerując po wytyczonej trasie, uczniowie fotografowali oglądane obiekty historyczne okolicy, w której uczą się i mieszkają. Następnie przygotowali prezentację w programie Canva pt. „Spacerownik po Środuli i Konstantynowie”. Mottem tegorocznego projektu był fragment wiersza Joanny Białobrzeskiej „Jest na mapie mała kropka, ja tu mieszkam, tu mnie spotkasz”. W ramach podsumowania projektu czworo uczniów z opiekunem panią Iwoną Ambroziak uczestniczyło w Gali zorganizowanej przez Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Akademii Humanitas, podczas której wręczano gratulacje od Prezydenta Miasta Sosnowca Arkadiusza Chęcińskiego za zaangażowanie w projekt miejski Edukacji Regionalnej w roku szkolnym 2023/2024. 

Galeria zdjęć

Projekt Edukacji Regionalnej w roku szkolnym 2023/2024 11 Projekt Edukacji Regionalnej w roku szkolnym 2023/2024 10 Projekt Edukacji Regionalnej w roku szkolnym 2023/2024 9 Projekt Edukacji Regionalnej w roku szkolnym 2023/2024 8 Projekt Edukacji Regionalnej w roku szkolnym 2023/2024 7 Projekt Edukacji Regionalnej w roku szkolnym 2023/2024 13 Projekt Edukacji Regionalnej w roku szkolnym 2023/2024 3 Projekt Edukacji Regionalnej w roku szkolnym 2023/2024 2 Projekt Edukacji Regionalnej w roku szkolnym 2023/2024 6 Projekt Edukacji Regionalnej w roku szkolnym 2023/2024 5
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.