„Sadzeniaki”

„Sadzeniaki” organizowane przez LEROY MERLIN w Sosnowcu.
Dzieci z klasy 1 beta i 2a uczestniczyły w ciekawych zajęciach, podczas których mogły dowiedzieć się, jak prawidłowo sadzić rośliny, co jest im potrzebne do wzrostu oraz jak ważna jest troska o środowisko.
Największą radość sprawiła oczywiście część praktyczna — każdy uczeń własnoręcznie posadził swoją roślinkę i mógł zabrać ją do domu.
To była wspaniała lekcja przyrody połączona z zabawą, nauką i dużą dawką uśmiechu.
Dziękujemy organizatorom za serdeczne przyjęcie i inspirujące zajęcia.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!