Logo Szkoły Podstawowej nr 16 w Sosonowcu

Sadzenie roślin – zielony kącik w klasie!

Ocena 0/5

Dziś zamieniliśmy naszą klasę w małą dżunglę.
Uczniowie z zaangażowaniem sadzili rośliny, ucząc się przy tym troski o naturę.   
Było dużo radości, trochę ziemi na rękach  i jeszcze więcej uśmiechów.  
  Siejemy i sadzimy!
  Dbamy o roślinki!
  Tworzymy zieloną klasę!
Brawo dla wszystkich małych ogrodników!

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności