Sadzenie roślin – zielony kącik w klasie!

Dziś zamieniliśmy naszą klasę w małą dżunglę.
Uczniowie z zaangażowaniem sadzili rośliny, ucząc się przy tym troski o naturę.
Było dużo radości, trochę ziemi na rękach i jeszcze więcej uśmiechów.
Siejemy i sadzimy!
Dbamy o roślinki!
Tworzymy zieloną klasę!
Brawo dla wszystkich małych ogrodników!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!