Wiosenne Święto Słodkości – dziękujemy!
To był naprawdę wyjątkowy dzień pełen uśmiechów i pysznych chwil!
Babeczki i gofry znikały w mgnieniu oka, a wiosenna atmosfera towarzyszyła nam przez cały czas.
Dziękujemy Rodzicom i Wychowawczyniom-
To dzięki Wam było tak słodko i radośnie!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!