Sukces naszych uczniów w konkursie „Zostań architektem swojej kariery”

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie „Zostań architektem swojej kariery”, organizowanym przez Technikum nr 2 Architektoniczno‑Budowlane w Sosnowcu. Konkurs skierowany był do uczniów klas 7 i 8 zainteresowanych budownictwem, architekturą krajobrazu oraz aranżacją wnętrz.
Celem wydarzenia było promowanie kształcenia zawodowego oraz rozwijanie takich umiejętności jak:
-kreatywność
-współpraca w grupie
-zdrowa rywalizacja
-umiejętności techniczne i praktyczne
Konkurs składał się z dwóch etapów:
-testu wiedzy obejmującego m.in. historię sztuki i wiedzę techniczną,
-zadań praktycznych związanych z kierunkami nauczania szkoły.
W rywalizacji uczestniczyło 11 trzyosobowych drużyn. Naszą szkołę reprezentowały dwa zespoły w składzie:
Milena Mazur, Wiktor Bartosik, Hlib Avkson
Gabriela Latała, Wiktor Woźniak, Oleh Novikov
Z ogromną dumą informujemy, że nasi siódmoklasiści zdobyli III miejsce!
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy kolejnych sukcesów!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!