Wesołych Świąt Wielkanocnych

Z okazji Świąt Wielkanocnych składamy serdeczne życzenia wszystkim Pracownikom Urzędu Miejskiego w Sosnowcu, a w szczególności osobom zaangażowanym w rozwój edukacji Arkadiusz Chęciński Michał Wcisło. Niech ten wyjątkowy czas będzie źródłem nadziei, odnowy i inspiracji do dalszych działań na rzecz młodego pokolenia Wasza praca ma ogromne znaczenie – to dzięki Wam edukacja w naszym mieście może się rozwijać, odpowiadając na wyzwania współczesności i potrzeby uczniów.
Życzymy Państwu zdrowia, spokoju oraz satysfakcji z realizowanych inicjatyw Niech nadchodzące dni przyniosą energię do podejmowania nowych wyzwań, a także wiele sukcesów – zarówno zawodowych, jak i osobistych.
Wesołych Świąt Wielkanocnych!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!