Wielki finał projektu "Say Hello to the World"!

Wszystko, co dobre, kiedyś się kończy, ale my kończymy w absolutnie mistrzowskim stylu! Za nami 5. i zarazem ostatnie spotkanie online z naszymi przyjaciółmi ze szkoły OS Dekani w Słowenii. Temat tego wyjątkowego finiszu brzmiał: "My Country" .
Polska duma i... pierogowy hit!
Nasza czwarta klasa dała z siebie 100%! Z ogromnym szacunkiem i dumą zaprezentowaliśmy rówieśnikom ze Słowenii nasz kraj. Było uroczyście, ale też z ogromnym humorem:
Z powagą i klasą – dumnie zaprezentowaliśmy nasz hymn narodowy, wprowadzając wszystkich w podniosły nastrój.
Z przymrużeniem oka – zrobiliśmy prawdziwą furorę, prezentując naszą ulubioną piosenkę "Eat pierogi"! Ten kulinarno-muzyczny akcent wywołał mnóstwo uśmiechu na twarzach naszych słoweńskich kolegów (kto wie, może teraz sami spróbują ulepić polskie pierogi?).
Odkrywamy uroki Słowenii
Druga strona ekranu również nas oczarowała. Dzięki opowieściom uczniów z OS Dekani mieliśmy okazję bliżej poznać Słowenię – jej piękną przyrodę, kulturę i tradycje. To była niesamowita lekcja geografii i kulturoznawstwa na żywo!
Czas na małe podsumowanie...
Udział w projekcie "Say Hello to the World" był dla nas wszystkich niesamowitą przygodą. Przełamaliśmy bariery językowe, poznaliśmy nowych przyjaciół, nauczyliśmy się mnóstwa słówek i udowodniliśmy, że technologia może pięknie łączyć ludzi.
Bardzo dziękujemy całej społeczności OS Dekani za każde wspólne łączenie, masę uśmiechu i genialną współpracę. Będzie nam Was brakowało! A naszym czwartoklasistom należą się OGROMNE BRAWA za zaangażowanie przez cały czas trwania projektu!
Goodbye, friends! Do zobaczenia na cyfrowych szlakach!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!