Logo Szkoły Podstawowej nr 16 w Sosonowcu

Wiosenne Święto Słodkości – dziękujemy!

Ocena 0/5

To był naprawdę wyjątkowy dzień pełen uśmiechów i pysznych chwil!  
Babeczki i gofry znikały w mgnieniu oka, a wiosenna atmosfera  towarzyszyła nam przez cały czas.
Dziękujemy Rodzicom i Wychowawczyniom-
To dzięki Wam było tak słodko i radośnie!

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności