Zdrowy uśmiech od najmłodszych lat!

Uczniowie klas 1–3 wzięli udział w pilotażowym programie edukacyjnym dotyczącym zdrowia jamy ustnej. Była to doskonała okazja do zdobycia cennej wiedzy na temat prawidłowej higieny zębów i dbania o piękny uśmiech każdego dnia.
Ciekawą i inspirującą prelekcję poprowadził student stomatologii, Pan Jacek, który w przystępny i angażujący sposób opowiedział dzieciom o zasadach prawidłowego szczotkowania zębów, zdrowym odżywianiu oraz profilaktyce stomatologicznej.
Dziękujemy Panu Jackowi za poświęcony czas, cenne wskazówki i uśmiech, którym zaraził wszystkich uczestników spotkania!
Bo zdrowe zęby to powód do radości każdego dnia!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!