Akcja „Babeczki za książeczki” dobiegła końca
Akcja „Babeczki za książeczki” dobiegła końca — dziękujemy za Wasze ogromne zaangażowanie!
To jednak nie koniec zbiórki książek!
Książki nadal można przynosić aż do 12 czerwca
Jeśli macie w domu książki w dobrym stanie, które mogą sprawić radość innym — zapraszamy do udziału
Koordynatorem jest Pani mgr Kamila Moś- nasza niezastąpiona nauczycielka, pasjonatka literatury i polszczyzny.
Dziękujemy za każdą przekazaną książkę!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!