Regionalny Konkurs Geograficzny „Cuda Świata”

Nasza szkoła miała przyjemność wziąć udział w niezwykle ciekawym Regionalnym Konkursie Geograficznym „Cuda Świata”, w którym rywalizowały drużyny składające się z ucznia i rodzica.
Szkołę reprezentowała Diana z klasy VIII wraz ze swoją mamą.
Konkurs dostarczył uczestnikom wielu emocji, radości i świetnej zabawy. Drużyny wykazywały się wiedzą geograficzną, rozpoznając flagi państw, stolice świata, znane obiekty turystyczne oraz rekordy geograficzne Polski i świata. Uczestnicy wykonywali również pracę plastyczną przedstawiającą logo wybranego parku narodowego.
Szczególnie podekscytowani byli rodzice, którzy mogli ponownie zasiąść w szkolnych ławkach i poczuć atmosferę szkolnych zmagań. Wspólne wykonywanie zadań było doskonałą okazją do integracji, współpracy i budowania pozytywnych relacji
Udział w konkursie po raz kolejny pokazał, jak ważna jest dobra współpraca szkoły z rodzicami. Takie inicjatywy tworzą przyjazną atmosferę, wzmacniają więzi oraz pokazują, że wspólne działania przynoszą wiele satysfakcji i niezapomnianych doświadczeń.
Wsparcie merytoryczne: nasza wspaniała Pani mgr Violetta Kluczewska- Madeja- nauczycielka pasjonatka.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!