Podziękowanie za akcję „Wielkanocny Koszyczek”

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w akcję „Wielkanocny Koszyczek”.
Dzięki Waszemu wsparciu i otwartym sercom tegoroczna Wielkanoc stała się czasem realnej pomocy i radości dla Pacjentów Sosnowieckie Hospicjum im. św. Tomasza Apostoła.
Każdy dar miał ogromne znaczenie – dziękujemy za dobro, które wspólnie stworzyliśmy.
Z wdzięcznością
Szkolne Koło Wolontariatu


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!