Matematyczne wyzwanie podjęte!

10 kwietnia uczniowie klas ósmych naszej szkoły wzięli udział w konkursie matematycznym „Matematyka Elektronika”, zorganizowanym przez Zespół Szkół Elektronicznych i Informatycznych w Sosnowcu.
Konkursowe zadania wymagały nie tylko solidnej wiedzy matematycznej, ale także logicznego myślenia, sprytu i kreatywnego podejścia do rozwiązywania problemów.
Naszą szkołę z dumą reprezentowali:
Gabriela Latała
Zuzanna Krzystanek
Julian Skiba
Piotr Malinowski
Uczniowie pracowali w dwuosobowych drużynach, mierząc się z zadaniami o różnym stopniu trudności i pokazując świetne przygotowanie oraz zaangażowanie.
Udział w konkursie był dla nich cennym doświadczeniem, okazją do sprawdzenia swoich umiejętności i inspiracją do dalszego rozwijania matematycznych pasji.
Brawo za odwagę, wysiłek i godne reprezentowanie naszej szkoły! Jesteśmy z Was bardzo dumni!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!