Wyjątkowe spotkanie z literaturą w naszej szkole!

Uczniowie naszej szkoły mieli przyjemność uczestniczyć w inspirującym spotkaniu autorskim z panią Emilia Piłko. Była to doskonała okazja, aby poznać kulisy powstawania książek, posłuchać ciekawych historii oraz zadać pytania autorce.
To spotkanie pokazało, że książki potrafią przenosić nas w niezwykłe światy, rozwijać wyobraźnię i inspirować do działania. Dziękujemy pani Emilii Piłko za ciepło, pasję i motywację do czytania!
Takie chwile zostają z nami na długo!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!