"Orły Edukacji Wczesnoszkolnej"

Z radością informujemy, że uczniowie klasy 3a wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie „Orzeł Edukacji Wczesnoszkolnej”
To wyjątkowe wyzwanie było okazją do sprawdzenia wiedzy, rozwijania umiejętności oraz zdobycia nowych doświadczeń. Nasi trzecioklasiści wykazali się ogromnym zaangażowaniem, determinacją i ciekawością świata.
Jesteśmy z Was bardzo dumni! Trzymamy kciuki za świetne wyniki
Brawo 3a!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!