Podsumowanie projektu eTwinning „Nature, happiness and health”

Z radością zakończyliśmy udział w międzynarodowym projekcie eTwinning „Nature, happiness and health”.
Podczas zajęć świetlicowych uczniowie mieli okazję podsumować naszą wspólną przygodę – przypomnieli sobie najciekawsze zadania, dzielili się swoimi wrażeniami oraz tym, co sprawiło im największą radość.
Na zakończenie dzieci stworzyły uśmiechnięte twarze , które najlepiej oddają ich emocje i pokazują, jak bardzo projekt przypadł im do gustu.
To był czas pełen inspiracji , nauki i pozytywnej energii.
Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i wspólną pracę.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!