Rozstrzygnięcie konkursu „Malowane kamienie – wiosenne kwiaty”

Klasy 1–3:
1 miejsce – Liliana Czechowska (1 alfa)
2 miejsce – Antoni Paś (1 alfa)
3 miejsce – Gabriela Bojda (1 beta)
Wyróżnienia:
Alan Woźniak (3a)
Antonina Imionek (1 beta)
Klasy 4–8:
1 miejsce – Urszula Malik (6a)
2 miejsce – Dawid Sierlecki (8b)
3 miejsce – Diana Kulis (8b)
Wyróżnienia:
Aleksandra Kmiecik (6b)
Gerald Sławiński (5b)
Rozdanie dyplomów i nagród odbędzie się w przyszłym tygodniu – nie możemy się doczekać!
Jeszcze raz gratulujemy wszystkim uczestnikom – Wasza kreatywność rozkwitła jak najpiękniejsze wiosenne kwiaty!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!