Siódmoklasiści jako mentorzy młodszych uczniów

Uczniowie klasy 7a podczas dwujęzycznej lekcji plastyki wcielili się dziś w rolę trenerów i mentorów.
Podczas spotkania dzielili się swoją wiedzą z młodszymi koleżankami i kolegami, pokazując, jak korzystać z narzędzi wykorzystywanych w naszych projektach edukacyjnych. Uczniowie prezentowali możliwości platformy eTwinning oraz aplikacji LearningApps i Canva.
Była to doskonała okazja do rozwijania kompetencji cyfrowych, współpracy między uczniami oraz nauki poprzez działanie i wzajemne wsparcie. Jesteśmy dumni z zaangażowania naszych uczniów i ich gotowości do dzielenia się wiedzą!
Koordynatorzy: mgr Aleksandra Dzidowska, mgr Dagmara Górska-Baron


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!