Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Wycieczka do alpakarni

Ocena 0/5

W dniu 6 czerwca klasa 6a uczestniczyła w wycieczce do alpakarni „Monalpi” w Dąbrowie Górniczej. Położona w dzielnicy Ujejsce farma alpak to ciekawe miejsce oferujące bliskie spotkania z tymi zwierzętami. Pogoda dopisała, więc uczniowie spędzili bardzo dużo czasu na świeżym powietrzu. Mogli głaskać alpaki, przytulać je i karmić. Opiekunka opowiedziała wiele ciekawych historii i faktów dotyczących życia tych zwierząt. Uczniowie dużo się na ich temat dowiedzieli i uzyskali odpowiedzi na wszystkie zadane pytania. Wycieczka była też doskonałą okazją do integracji i wspólnego pikniku. Jej uczestnicy jedli: kiełbaski z grilla, ogóreczki kiszone i słodycze. Grali również w „Monopoly”, wylegiwali się na kocach i huśtali na hamaku. Dodatkową atrakcją była podróż komunikacją miejską, podczas której mogli poznać nieodwiedzane przez nich na co dzień miejsca w Zagłębiu Dąbrowskim.

Galeria zdjęć

Wycieczka do alpakarni 17 Wycieczka do alpakarni 16 Wycieczka do alpakarni 15 Wycieczka do alpakarni 14 Wycieczka do alpakarni 13 Wycieczka do alpakarni 12 Wycieczka do alpakarni 11 Wycieczka do alpakarni 10 Wycieczka do alpakarni 9 Wycieczka do alpakarni 8 Wycieczka do alpakarni 7 Wycieczka do alpakarni 6 Wycieczka do alpakarni 5 Wycieczka do alpakarni 4 Wycieczka do alpakarni 3 Wycieczka do alpakarni 2 Wycieczka do alpakarni 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.